1.mart – Dan nezavisnosti Bosne i Hercegovine

• 1.mart – Dan nezavisnosti Bosne i Hercegovine
1.mart – Dan nezavisnosti  Bosne i Hercegovine

Povodom obilježavanja Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine u Prvoj osnovnoj školi upriličena je školska priredba. Školska priredba je realizirana  29.2.2016. godine sa početkom u 12:30 sati.

Da je naša domovina prkosna i ponosna, to su najbolje  potvrdili  učenički recitali, dramski prikaz i naravno lijepe melodije koje su prezentirane na ovoj priredbi.

Veliko hvala našim učesnicima priredbe što su nas učinili da se osjećamo ponosnim i sretnim . Učešće u školskoj priredbi uzeli su učenici : Recitatorske sekcije, Dramske sekcije, te školski hor. Izuzetno lijepu prezentaciju o našoj  domovini  prezentirali su učenici Historijske sekcije. Veliko hvala nastavnicima koji su svojim zalaganjem, trudom i radom bili dio ove divne priče. Radujemo se ponovnom susretu .