Obilježavanje Dana škole

17 Septembra, 2019

31.5.2019. godine – od ranih jutarnjih sati u našoj školi vladala je praznična atmosfera. Učenici i nastavnici Prve osnovne škole pripremali su se kako bi obilježili i proslavili Dan škole. Svečanu manifestaciju otvorila je naša voditeljica Adna Aganović, a potom je uslijedio prigodan program i prezentiranje rada i uspjeha  naših učenika i nastavnika iz proteklog perioda. U uvodnom dijelu programa prisutnima se obratio direktor naše škole, gospodin Arif Ćelović , te svim nastavnicima ,učenicima čestitao Dan škole. Prigodan program koji je upriličen, bio je protkan  mnogim plesnim pokretima, mnoštvom pjesama i glumačkih pokreta.

Veliko hvala svim našim nastavnicima i učenicima koji su uzeli učešće u pripremama ove svečane manifestacije.

 

Komentari

Leave Your Reply

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Zadnji članci

Powered by moviekillers.com themekiller.com watchanimeonline.co