Obilježavanje Dana škole

• Obilježavanje Dana škole
Obilježavanje Dana škole

31.5.2019. godine – od ranih jutarnjih sati u našoj školi vladala je praznična atmosfera. Učenici i nastavnici Prve osnovne škole pripremali su se kako bi obilježili i proslavili Dan škole. Svečanu manifestaciju otvorila je naša voditeljica Adna Aganović, a potom je uslijedio prigodan program i prezentiranje rada i uspjeha  naših učenika i nastavnika iz proteklog perioda. U uvodnom dijelu programa prisutnima se obratio direktor naše škole, gospodin Arif Ćelović , te svim nastavnicima ,učenicima čestitao Dan škole. Prigodan program koji je upriličen, bio je protkan  mnogim plesnim pokretima, mnoštvom pjesama i glumačkih pokreta.

Veliko hvala svim našim nastavnicima i učenicima koji su uzeli učešće u pripremama ove svečane manifestacije.