Veče poezije i sevdaha

Septembar 17, 2019

“Postoje trenuci u životu koji nam duže ostaju u sjećanju i dobivaju pravu vrijednost tek kada se podijele sa posebnim osobama.”

30. maja 2019. godine u 18.30 sati u svečanoj sali Prve osnovne škole upriličeno je Veče poezije i sevdaha. Učesnici muzičkog dijela programa bili su: Šuki Planjanin, Hasiba Agić, Arif Alajbegović, Nazif Gljiva, Izeta Milišić, Asim Brkan, Damir Galijašević, dok su učenici naše škole  izvodili poeziju. Vredno spomena jesu imena naših učenika: Ena Brezovac, Tajra Maglić, Sarah Čelik, Adna Mujović, Lamija Džambegović, Irvin Čengić, Nejra Idrizović  koji nisu sve prisutne ostavili ravnodušnim.

Prva osnovna škola  oduvijek teži da njeguje i ljubomorno čuva sve ono što ima neprocjenjivu vrijednost  baš kao što je i ovo veče.

Komentari

Komentariši