Izvještaj sa ekskurzije

• Izvještaj sa ekskurzije
Izvještaj sa ekskurzije

Na koncu svog devetogodišnjeg osnovnog obrazovanja učenici Prve osnovne škole imali su priliku da zajedno sa svojim prijateljima, razrednim starješinama i direktorom škole provedu nekoliko nezaboravnih dana zajedno.

Još jednom se pokazalo tačnim da je  putovanje ovim mladim ljudima bilo više od onog što su vidjeli, a tek manje od osjećanja koje je u njima pobudilo ovo putovanje.

Ekskurzijsko putovanje obuhvatalo je pet dana, a aranžman je uključivao veoma interesantne sadržaje.

Posjetili su Konjic, Jablanicu, Počitelj i Neum, te cjelodnevni obilazak gradova Splita i Dubrovnika, kao i posjetu Hutovom blatu. Na samom povratku obišli su grad Mostar, jedan od najljepših gradova naše domovine.

Želimo sa Vama podijeliti djeliće utisaka sa ovog putovanja koje će, vjerujemo, zauvijek ostati urezano u njihovo sjećanje kao jedno od najljepših životnih iskustava.