Svečana dobrodošlica našim prvačićima

9 Septembra, 2021

Ove školske godine bogatiji smo za šezdeset i jednog prvačića, što nas veoma raduje.

U srijedu, 1.9.2021. godine u holu naše škole upriličili smo svečanu dobrodošlicu našim prvačićima. Poštujući sve epidemiološke mjere, za svaki od tri formirana odjeljenja organizovali smo posebnu svečanost. Prvi koji su im toplim riječima poželjeli dobro zdravlje i lijepe dane u našoj školi bili su direktor škole, Arif Ćelović i naša pedagogica, Senadija Hadrović.

Posebno ushićene bile su njihove učiteljice, kolegice Adelita Zagorac, Elma Kuldija i Selma Hajdarević. Za sve prvačiće ilidžanskih škola Općina Ilidža je obezbijedila besplatne komplete udžbenika i radne sveske. Svojim veselim i razigranim nastupom svečanost je upotpunio i Mirsad Abdagić Kike.

DRAGI PRVACI – DOBRO NAM DOŠLI!

Zadnji članci