Ispraćaj u zasluženu penziju

17 Januara, 2022

Poziv prosvjetnog radnika biraju samo oni koji su spremni da nesebično dijele svoja saznanja i spoznaje sa stotinama, hiljadama učenika koji se tokom jednog radnog vijeka izmijene u klupama ispred nas.

Poziv prosvjetnog radnika biraju samo oni spremni da budu i doktor i tješitelj i motivator i socijalni radnik kad zatreba.
U našoj školi u avgustu smo u penziju ispratili nastavnicu matematike, kolegicu Remziju Agović, a na kraju polugodišta nastavnicu Bosanskog jezika i književnosti, Mevlu Mujačić i učitelja Mulavdić Ramiza.

Na sjednici Nastavničkog vijeća, direktor naše škole uručio im je poklone koji će ih podsjećati na decenije provedene u Prvoj osnovnoj školi, a koliko ćemo se mi njih sjećati rekli su aplauzi kojima smo ih ispratili.

Neka dugo uživaju u penziji!

Zadnji članci