Manifestacija “Roditeljima na dar”

• Manifestacija “Roditeljima na dar”
Manifestacija “Roditeljima na dar”

“Bašlija”, Udruženje za očuvanje tradicije i razvoj kulturnog i umjetničkog stvaralaštva, u saradnji sa KULT-om realizovalo je dvomjesečni projekat koji je kulminirao završnom manifestacijom “Roditeljima na dar”, održanom u sali kina “Igman”.

Na ovoj divnoj manifestaciji predstavila se naša Edna Muftić, čija izvedba pjesme “Eh, da je tuga snijeg” Dine Merlina nikog nije ostavila ravnodušnim i svojim likovnim radom učenik Krgo Alden.
U projektu su učešće uzeli i učenici Četvrte gimnazije, Desete i Šeste osnovne škole, mladi ljudi sa invaliditetom koji ih nije spriječio da diplomiraju na Univerzitetu Sarajevo, te Folklorno društvo “Bašlija”.

Mentorica učenicima Četvrte gimnazije i naše škole bila je naša nastavnica Indira Buljubašić.

Projekat je finansijski pomoglo Ministarstvo za visoko obrazovanje, nauku i mlade.

Više o ovom neobičnom i lijepom projektu možete pročitati i vidjeti na sljedećem linku: https://m.facebook.com/100069956624722/