Naša pomoć narodu Turske i Sirije traje i dalje

• Naša pomoć narodu Turske i Sirije traje i dalje
Naša pomoć narodu Turske i Sirije traje i dalje

Članovi sekcije Prve pomoći, ali i učenici i učenice koji nisu njeni članovi, sa nastavnicom Kadrijom Vejselović spremno su prihvatili poziv Crvenog križa da se pridruže akciji NISI SAMA, namijenjenoj ženama i djevojkama Turske i Sirije.

Paketići s higijenskim potrepštinama, pakovani s ljubavlju i puni ohrabrujućih poruka, predati su Indiri Kriještorac, glasnogovornici Crvenog križa Federacije BiH i Aldijani Vražalica, sekretaru Crvenog križa općine Ilidža, koje su posjetile našu školu, ne krijući oduševljenje realizovanim aktivnostima.

Djelom se najbolje odgaja!

Toplo se zahvaljujemo svima koji su se odazvali pozivu za učešće u akciji, kao i gospodinu Avdić Mensudu, koji je donirao ukrasni papir i vrpce, kako bi pokloni što više obradovali one kojima su namijeni.