Spisak zaposlenih za 2022/2023. godinu

  •  

    SPISAK ZAPOSLENIH

     

     

     

     

    1

    Bajramović Amira

    Razredna nastava

    2

    Mulagić Munevera

    Razredna nastava

    3

    Belko Mersiha

    Razredna nastava

    4

    Zagorac Adelita

    Razredna nastava

    5

    Kuldija Elma

    Razredna nastava

    6

    Hajdarević Selma

    Razredna nastava

    7

    Brđanin Mirela

    Razredna nastava

    8

    Memić Nermina

    Razredna nastava

    9

    Kereš Dženana

    Razredna nastava

    10

    Đelilović Mehmed

    Razredna nastava

    11

    Smajlović Jasminka

    Razredna nastava

    12

    Šuvalija Adisa

    Razredna nastava

    13

    Muratović Alma

    Razredna nastava

    14

    Đipa Nizama

    Razredna nastava

    15

    Hulusić Ema

    Bosanski jezik

    16

    Džubur Begunić Sanida

    Bosanski jezik

    17

    Buljubašić Indira

    Bosanski jezik

    18

    Drpljanin Elma

    Engleski jezik

    19

    Behmen Voloder Amela

    Engleski jezik

    20

    Dubak Bogdanka

    Engleski jezik

    21

    Pirić Emina

    Njemački jezik

    22

    Hukara Redžo

    Matematika

    23

    Spirjan-Hajdarević Irma

    Matematika-informatika

    24

    Šabaredžović Ifet

    Matematika

    25

    Pljakić Sabahet

    Fizika

    26

    Dedović Mustafa

    Hemija/Kultura življenja/ građansko

    27

    Vejselović Kadrija

    Biologija

    28

    Podžić Enver

    Geografija

    29

    Mujanović Murisa

    Historija

    30

    Pintol Ramiza

    Informatika-emis odgovorna osoba

    31

    Mujić Jasmin

    Tehnička kultura/Osnove tehnike

    32

    Strojil Sead

    Tehnička kultura

    33

    Pohara Azra

    Muzička kultura/hor i orkestar/    

    34

    Sejfić Samir

    Tjelesni i zdravstveni odgoj

    35

    Gegić Esad

    Tjelesni i zdravstveni odgoj

    36

    Husić Lejla

    Vjeronauka

    37

    Omerbegović Kerim

    Informatika

    38

    Srebrenica Halida

    Njemački jezik

    39

    Kerović Sabaheta

    Turski jezik/DKR/ZŽS

    40

    Ćelović Naida

    Turski jezik/zdravi životni stilovi/DKR

    41

    Islamović Erol

    Likovna kultura/estetsko

    42

    Ivković Bešić Senka

    Likovna kultura

    43

    Balaš Amina

    Biologija

    44

    Zaganjor Ramadan

    Vjeronauka

    45

    Ćelović Arif

    DIREKTOR

    46

    Ćesko Alija

    POMOĆNIK DIREKTOR

    47

    Hadrović Senadija

    PEDAGOG

    48

    Gojak Munir

    BIBLIOTEKAR

    49

    Hajdarević Saib

    SOCIJALNI RADNIK

    50

    Babić Emina

    RADNIK U  PRODUŽENOM BORAVKU

    51

    Ferhatović Kenana

    ASISTENT U NASTAVI

    52

    Begić Edisa

    ASISTENT U NASTAVI

    53

    Šabaredžović Sabina

    PSIHOLOG

    54

    Trako Elma

    SEKRETAR

    55

    Porović Selma

    SAMOSTALNI REFERENT ZA PLAN I ANALIZU

    56

    Destanović Amra

    OPERATER U POC

    57

    Memić Smajo

    DNEVNI ČUVAR

    58

    Avdić Amir

    DNEVNI ČUVAR

    59

    Žilić Sehadin

    DOMAR

    60

    Mulavdić Fatima

    SERVIRKA

    61

    Kožar Bajrama

    SPREMAČICA

    62

    Hebibović Sabira

    SPREMAČICA

    63

    Sipović Aida

    SPREMAČICA

    64

    Cviko Maida

    SPREMAČICA

    65

    Hadžić Nevresa

    SPREMAČICA

    66

    Bubregović Zirada

    SPREMAČICA

    67

    Efendić Merisa

    SPREMAČICA