Dan sigurnijeg interneta

• Dan sigurnijeg interneta
Dan sigurnijeg interneta

Učenici  Prve osnovne  škole su 9.2.2016. godine uzeli učešće u  aktivnostima, koje su realizirane povodom Dana sigurnijeg interneta. Da se voljom i htjenjem može postići mnogo i ovaj put su pokazali učenici Prve osnovne škole, učestvovanjem u aktivnostima  korištenja sigurnijeg interneta.

Osim učešća i uočavanja bitnih odlika pravilnog, sigurnijeg korištenja interneta, naši učenici su osvojili i vrijedne nagrade.  Učenica Nejra Mušić je osvojila nagradu –mobitel SONY XPERIA M4 AQUA, dok je Ahmed Biber osvojio GIGABYTE GK – KM6150. Učenici su 25.2.2016. godine bili i  na dodjeli istih nagrada .

Budućnost je u razvoju tehnologije ali pravilnom i pametnom  upotrebom  naši putevi su svijetle tačke te budućnosti.