• Manifestaciju u povodu obilježavanja godišnjice Operacije oslobađanja Hojte, Šiljka, Javorka, Lisičije glave, Kočarina i Ljuljove stijene za učenike VIII i IX razreda

Udruženje “4.Viteška motorizovana brigada Ilidža”organizovala je Manifestaciju u povodu obilježavanja godišnjice Operacije oslobađanja Hojte, Šiljka, Javorka, Lisičije glave, Kočarina i Ljuljove stijene za učenike VIII i IX razreda “Prve osnovne škole”Ilidža i drugih ilidžanskih škola.

Učenici su bili u pratnji nastavnika Mujić Jasmina i Hajdarević Saiba.

Zahvaljujemo se na prelijepoj organizaciji “4.Viteškoj motorizovanoj brigadi Ilidža” i generalu Fikretu Prevljaku na očuvanju sjećanja za odbranu države BiH i razvijanju poštovanja prema šehidima,saborcima i svima onima koji su dali doprinos za slobodu, pravdu, jednakopravnost i suživot na ovim prostorima.