Matura 2017.

Matura 2017.

Završetak osnovnog obrazovanja je značajan trenutak u životu svakog mladog čovjeka. U trenutku kada i naši učenici završavaju svoje osnovno obrazovanje, sigurni smo,  da će stečeno znanje ponijeti kao najljepši poklon koji su mogli dobiti od svojih učitelja, nastavnika, odgajatelja.

Znanjem  će se nadalje  moći okoristiti u svom životu, i kao takvi , činiti snažni stub našega društva.

Učenici devetih razreda Prve osnovne škole su taj trenutak svečano obilježili i u lijepoj veseloj atmosferi proveli  06. 06. 2017. god. u hotelu  Holiwood zajedno sa svojim razrednicima, direktorom i predmetnim nastavnicima.

Iskreno se nadamo, vjerujemo  i želimo da ovi mladi ljudi, vrijedno radeći,  postignu svoje ciljeve , ostvare svoje snove u životu i da im sreća uvijek bude naklonjena.

Želimo da nikada ne zaborave ono čemu su ih učili njihovi učitelji da je unapređenje i širenje znanja jedini pravi čuvar slobode.

Zauvijek bili ovako sretni i veseli kao na svojoj maturskoj večeri.