Dan otvorenih vrata obrazovno – razonodnog centra “Spajalica”,

• Dan otvorenih vrata obrazovno – razonodnog centra “Spajalica”,
Dan otvorenih vrata obrazovno – razonodnog centra “Spajalica”,

24.9.2021.godine, povodom Dana otvorenih vrata obrazovno – razonodnog centra “Spajalica”, učenici VII3 odjeljenja su u pratnji pedagogice Senadije Hadrović i nastavnice Mujičić Mevle prisustvovali veoma korisnoj radionici na uvijek aktuelnu temu “Sigurnost na internetu”.

S obzirom na veliko interesovanje učenika za ovu temu, pedagog škole je u razgovoru sa voditeljicom Centra, gospođom Vesnom Filipović, dogovorila da se iste radionice održe za sve učenike od petog do devetog razreda, na časovima odjeljenskih zajednica.

Obrazovno – razonodni centar “Spajalica” nudi širok spektar aktuelnih odgojnih tema, kao i otvorenost za instruktivnu nastavu iz svih predmeta. Za učenike slabijeg imovinskog stanja instrukcije su besplatne.

Osim instruktivne nastave, Centar nudi neformalna druženja sa mladim, uspješnim ljudima iz svih sfera našeg društva, te edukativna predavanja koja su vezana uz obilježavanje međunarodnih datuma (Dan borbe protiv HIV-a, Dan volontera, Dan ljudskih prava, itd).

Sva predavanja su besplatna, a za prisustvo je potrebno da se prijavite putem web stranice.
Više informacija na stranicama:

www.obrazovanjeodraslih.org
www.djeca.eu