Danas šaljemo tri zahvalnosti!

• Danas šaljemo tri zahvalnosti!
Danas šaljemo tri zahvalnosti!

Prvo HVALA upućujemo roditeljima naših učenika i svim kolegicama i kolegama koji su se uključili u humanitarnu akciju namijenjenu djeci u pokretu, našim dragim učenicima. Zahvaljujući vama prikupljena je velika količina odjeće i obuće za djecu uzrasta od 1-15 godina.

Drugo HVALA neka preleti preko cijelog grada, sve do Pionirske doline i njenih uposlenika koji su ugostili djecu u pokretu i dio Tima koji radi s njima, podarivši im ugodan i edukativan obilazak ove omiljene destinacije, u pratnji vodiča i veterinara.

Treće HVALA šaljemo DM-u, koji je za djecu u pokretu obezbijedio higijenske potrepštine i majice za sportske aktivnosti. Posebno se zahvaljujemo gospođama Ani Milisav i Nini Bajramović koje su i posjetile našu školu.

Velike su ovo i plemenite geste, hvala vam!

A mi se, kako to lijepo reče pedagog naše škole, kolegica Senadija Hadrović, “radujemo svakom osmijehu i obrisanoj suzi, svakom naučenom slovu, broju i riječi”.

Pod krovom Prve osnovne škole ima mjesta za sve.