• Dogs Trust i Let's Do It su nam poklonili cvijeće i naše učenike naučili kako da ga sade

Da na lijep način obilježimo Dan planete Zemlje i zašarenimo školsko dvorište pomogli su nam prijatelji iz Dogs Trusta i organizacije Let's Do It.

Molbu i inicijativu nastavnice Indire Buljubašić rado su prihvatili i poklonili nam 200 cvjetova koje su učenici i učenice odjeljenja VI1 i VI3, sadili 22. aprila, na Dan planete Zemlje. Mnogi od njih po prvi put.

Obilna kiša nas je spriječila da posadimo svo cvijeće, ali sljedeće sedmice će nam u sadnji pomoći naše pomoćno osoblje.
Zahvaljujemo se našoj saradnici Aidi i volonterkama na lijepoj donaciji i poučnom druženju.