🏆🏆
Učenici petih razreda naše škole danas su učestvovali na državnom takmičenju Sportskih igara mladih u disciplini graničar. Pod vodstvom svoje razrednice Esme Sejdić-Matić, pokazali su izuzetnu borbenost, timski duh, odgovornost i sportsko ponašanje.
Čestitamo našim učenicima na uloženom trudu i zalaganju te im želimo mnogo uspjeha u budućim sportskim i školskim aktivnostima! 👏🏅❤️