Nova “putovanja” naših učenika

• Nova “putovanja” naših učenika
Nova “putovanja” naših učenika

Neumorni članovi sekcije English Cluba nove prijatelje su, nakon Vijetnama, pronašli u dalekoj Argentini u kojoj je trenutno toplo kao kod nas usred ljeta. Naša argentinska kolegica Mara Jose je u okviru teme “Christmas tour” prezentirala tradiciju dočeka Božića i Nove godine u Argentini.

Naši učenici Naida, Nedim i Ishak su pripremili PPT o multikulturalnoj BiH i predstavili običaje dočeka i proslave Božića u našoj zemlji, a svi su bili znatiželjni i postavljali raznolika pitanja. Nastavnica Amela Behmen Voloder ih je, naravno, podsticala u tome jer – samo radoznali ljudi uče.

S nestrpljenjem se pitamo koja je sljedeća destinacija na koju će zvukom i slikom otputovati članovi sekcije i kolegica Amela.