Novi projekti u Prvoj osnovnoj školi

• Novi projekti u Prvoj osnovnoj školi
Novi projekti u Prvoj osnovnoj školi

✅ UNFPA je izrazio namjeru da donira iznos od 14.000 KM za podršku inovativnog pilot projekta koji bi se sproveo u Prvoj osnovnoj školi Ilidža. Osnovna ideja ovog projekta jeste unapređenje saradnje između javnog sektora, obrazovnih institucija, građana i učenika. Sastanku je takođe prisustvovao rukovodilac programa za mlade pri UNFPA Samid Šarenkapić, te direktorica Prve osnovne škole Ilidža Adisa Šuvalija.

✅ Ovaj susret označava nastavak već uspješne saradnje između Ministarstva za odgoj i obrazovanje Kantona Sarajevo i UNFPA. Izražavam zahvalnost UNFPA na njihovoj želji da doniraju iznos od 14.000 KM za podršku realizacije ovog projekta. Nastavit ćemo raditi zajedno kako bismo poboljšali uslove u oblasti odgoja i obrazovanja te pružili bolje perspektive našoj zajednici.