Ogledni čas

Ogledni čas

Vraćanje prirodnim izvorima za čuvanje i održavanje zdravlja

🌿Biljni svijet, kao dio života na Zemlji, nalazi se gotovo na svakom koraku i čovjek je unatoč golemom napretku ovisan o tom biljnom svijetu. Upravo je biljni svijet najvažniji dio čovjekove hrane pa prema tome i temelj njegova održavanja.

🌿Glavna misao autorice časa, nastavnice Kadrija Vejselovic jest ponovno vraćanje prirodnim izvorima za čuvanje i održavanje zdravlja i približavanje savremenom čovjeku ljekovitog bilja kao jednom od važnih izvora što mu stoje nadohvat ruke.

🌿🌿🌿Praktičan rad, prezentacijske vještine učenika, eksperimenti, inovacije, zainteresovani i motivirani učenici sve su pokazatelji da se časovi biologije vole.
🌿🌿🌿 Prisutni su uživali tokom realizacije časa ali i u degustaciji zdravih napitaka koje su posebno pravili učenici za njih.

Iskrene čestitke učenicima i nastavnici Kadriji. Danas ste nas još jednom uvjerili da ste naše veliko bogatstvo.