Pozivamo sve učenike, roditelje, prijatelje da daju svoj glas za naš video

• Pozivamo sve učenike, roditelje, prijatelje da daju svoj glas za naš video
Pozivamo sve učenike, roditelje, prijatelje da daju svoj glas za naš video

Pozivamo sve učenike, roditelje, prijatelje da daju svoj glas za naš video na stranici Vienna osiguranja.

U link kucate ime, prezime i mail, pronalazite Prvu osnovnu školu Ilidža (ima i Stolac), glasate, a onda na linku koji dobijete na mail potvrdite glas.
Za sve su potrebne samo dvije minute.

Podržite nas!

Dragi školarci, roditelji, nastavnici 😊,

zahvaljujemo vam se na velikom odzivu i kreativnim idejama koje ste dostavili na ovogodišnju temu projekta „U zdravoj školi zdrava djeca“ pod nazivom „ReciKreiramo Danas za bolje sutra”! 120 pristiglih prijava je dokaz da su školarci ekološki veoma osviješteni te da je naša planeta Zemlja u sigurnim rukama 👏.

A sada, sigurni smo da s nestrpljenjem očekujete da vidite ReciKreiraj ideje te podržite vaše favorite. 🎉

Počinje GLASANJE❗

Sada ste vi 👉 na redu!

Kliknite na link https://vienna.notifikacija.com/glasanje i dajte glas za kreacije koje vam se najviše dopadaju!

Glasati možete do 10.05.2023. godine, a nakon čega ćemo proglasiti 5 finalista sa najvećim brojem vaših glasova koji će nam svoje kreacije prezentirati na modnoj reviji u Sarajevu!

Sretno svima! 💚