Proslava Dana državnosti naše domovine

• Proslava Dana državnosti naše domovine
Proslava Dana državnosti naše domovine

Svečanom priredbom održanom u četvrtak, 24.11.2022. godine proslavili smo Dan državnosti Bosne i Hercegovine, naše jedine domovine.

Učiteljice i nastavnice: Munevera Mulagić, Adisa Šuvalija, Elma Kuldija, Selma Hajdarević, Adelita Zagorac, Murisa Mujanović, Azra Pohara i Indira Buljubašić ponosno su u svečanoj sali predstavile svoje učenice i učenike, sa kojima su se vrijedno pripremale za priredbu, a koji su zaplesali, zapjevali i govorili o domovini i o onome što ona znači za sve nas.

U svom obraćanju direktor naše škole, Arif Ćelović, istakao je bogatstvo i ljepotu različitosti svih učenika za koje se trudimo da im Prva osnovna škola bude drugi dom.

Da bi sve prošlo kako treba pobrinuo se nastavnik Jasmin Mujuć i naš domar Sehadin Žilić, a učiteljica Jasminka Smajlović se pobrinula za estetsko uređenje hola koji je bljesnuo posut mnogobrojnim učeničkim radovima i zvjezdicama u bojama zastave Bosne i Hercegovine.