Raspust

Raspust

Drage učenice i učenici,

Evo nas na kraju još jedne školske godine, neobične, ali drage nam prije svega zbog toga što smo je proveli u školi, a ne pred ekranima.

Ova školska godina vas je podsjetila koliko je važna i nezamjenjiva uloga vaših učiteljica i učitelja, nastavnica i nastavnika. Tu smo i svi mi koji ne provodimo sa vama vrijeme u učionicama, ali obavljamo mnogo poslova da bi vaš boravak u školskoj zgradi i mnogobrojne aktivnosti izvan nje za vas bile ugodne, edukativne zabavne i bezbijedne.

Školsku 2021/22. godinu počeli smo sa maskama, a završili sa osmijesima, izletima, šetnjama, maturskom večeri, novim saznanjima i znanjima, novim vještinama i drugarstvima.

A sad je vrijeme za raspust! Uživajte u svakom njegovom trenutku. Budite nam zdravi i sretni.

Vidimo se u septembru!

Direktor škole