SABINE KERNTHALLER u posjeti našoj školi

• SABINE KERNTHALLER u posjeti našoj školi
SABINE KERNTHALLER u posjeti našoj školi

SABINE KERNTHALLER, direktorica Austrijskog kulturnog foruma Sarajevo, u posjeti našoj školi. Austrija je uvijek bila prijatelj naše zemlje i jedan je od najvećih poslijeratnih investitora u BiH.

Austrija je značajan partner BiH u kulturno – socijalnom razvoju i tim povodom direktorica škole Adisa Šuvalija je posredstvom Vijeca roditelja upriličila ovu posjetu i započela pregovore o projektima koji će dodatno povezati ove dvije zemlje.

Učitelj Mehmed Đelilović, asistentica Nervija i učiteljice Mirela Berilo su sa svojim učenicima prvih razreda prirpemili Program dobrodošlice. Nastavnica Emina Piric i učenici devetih razreda su posebno posvetili vrijeme za uređenje škole za doček ove delegacije. Nastavljamo širiti pozitivne priče!