Učenica IX razreda, naša Esma Hulusić danas prva

• Učenica IX razreda, naša Esma Hulusić danas prva
Učenica IX razreda, naša Esma Hulusić danas prva

Učenica IX razreda, naša Esma Hulusić danas prva. 🎉🎉

Nije jedina, svi smo se osjećali kao da smo prvi, zahvaljujući baš Esmi. Esma voli da mašta, voli da svira, voli da kreira i izuzetna je u tome. Ako se nekad pitate kako običnu ideju predstaviti kreativno i originalno, Esma je ta koja će vam pomoći i dati ideju. Esma je na Javnom pozivu Instituta za razvoj i preduniverzitetsko obrazovanje u saradnji s nadležnim Ministarstvom za odgoj i obrazovanje i Vladom KS, upućenom učenicima osnovnih i srednjih škola KS, na temu “Jedna si jedina, moja domovina” promovisala svojim videom ideju patriotizma na originalan i kreativan način.

Svojom originalnošću je osvojila prvo mjesto, zasluženo, s obzirom na trud koji je uložila u svoj rad.

Posebnu podršku Esma je imala od svoje nastavnice Adele Lihovac koja ju je na poseban način motivisala. U susret posebnom nadolazećem prazniku, Danu nezavisnosti BiH, poklanjamo vam Esmin video. Bosna i Hercegovina se voli još više, kada u njoj žive ovakvi dragulji.

Bravo Esma.
🍀🎉