Učite turski jezik i volite fotografisati? Takmičite se!

• Učite turski jezik i volite fotografisati? Takmičite se!
Učite turski jezik i volite fotografisati? Takmičite se!

Aktiv nastavnika turskog jezika Kantona Sarajevo u saradnji sa Institutom Yunus Emre Vas poziva da učestvujete na takmičenju u najboljoj autorskoj fotografiji na temu: “KULTURNO-HISTORIJSKE ZNAMENITOSTI GRADA SARAJEVA” za osnovne škole.

Ako sa nekog putovanja imate lijepu fotografiju neke kulturno-historijske znamenitosti, pošaljite nam fotografije!
Ili – prošetajte do Rimskog mosta, butmirskih iskopina, nekog stećka na Bjelašnici ili ispred Zemaljskog muzeja, fotografišite i pošaljite nam do 29.3.2022. godine.

Mogu učestvovati učenici od 6. do 9. razreda koji izučavaju turski jezik. Radove možete poslati na mail buljubasicindira1@gmail.com, a mi ćemo ih proslijediti dalje.

Uz svaki rad treba dostaviti i osnovne podatke o autoru: ime i prezime učenika, razred, ime škole.

Institut je za najuspješnije učenike obezbijedio vrijedne nagrade!