Veselo i edukativno na časovima Engleskog jezika

• Veselo i edukativno na časovima Engleskog jezika
Veselo i edukativno na časovima Engleskog jezika

Divne aktivnosti ovih dana se dešavaju u učionici nastavnice Amele Behmen Voloder. Odjeljenje V4 se na posljednjem času Engleskog jezika u ovoj školskoj godini počastilo voćnom salatom, ponavljajući nazive voća i radujući se ljetu – watermelon, bananas, apples, oranges, peaches🌈🌍🍉🍎 🍑…Let's go on with heathy habits this summer,& always have in mind our aim- Zero waste. Happy summer!!!

– Našu bivšu učenicu Nejru i njenog kolegu Alberta iz Danske ugostilo je odjeljenje V1. Dotakli su razne teme: položaj Norveške i Danske, školski predmeti u osnovnim školama u Danskoj, priroda, klimatske promjene, smog i očuvanje okoliša, uobičajena zdrava hrana u Danskoj. Nizale su se teme, a gosti su rado odgovarali na pitanja naših petaka.