MATURSKO VEČE

• MATURSKO VEČE
MATURSKO VEČE
„Obrazovanje se ne sastoji od toga koliko ste zapamtili ili koliko znate. Sastoji se od toga da razlikujete koliko znate, a koliko ne.“

Svaka generacija maturanata ostavi neki trag kojeg se svi rado sjetimo. Ova generacija uistinu će ostati prepoznatljiva po jednoj drugačijoj ,nesvakidašnjoj večeri. To je maturska večer u doba nepoželjnog gosta – Corone. Iako je bilo poprilično neizvjesno da li će se uopće maturanti Prve osnovne škole Ilidža okupiti i poželjeti jedni drugima sve one slatke želje, te uživati kao generacija u zajedničkoj maturalnoj večeri, to se ipak desilo. Na sreću i veliko zadovoljstvo svih maturanata , njihovo posebno veče ostvarilo se 17.6.2020. godine u hotelu Hollywood. Osmijeh, sreću, zadovoljstvo pamtit će maturanti, njihovi nastavnici. Pjesma i ples te večeri mogli su se osjetiti kao posebna karizma koja je krunisala tu posebnu noć za sve maturante. Što poručiti našim maturantima , a da nismo već kazali. Ono što želimo našim maturantima jeste mnogo sretnih i uspješnih trenutaka u daljem školovanju i životu. Neka staza sreće, zdravlja i zadovoljsta bude stalni saputnik svim našim maturantima.
Sretno maturanti!