• Načelnik Muzur uručio novčane nagrade učenicima koji su zablistali na prošlogodišnjim takmičenjima

28. 12. 2022. godine u zgradi Općine Ilidža uručene su novčane nagrade za učenike ilidžanskih škola koji su osvojili 1., 2. i 3. mjesto na kantonalnom, federalnom i državnom nivou različitih takmičenja tokom prošle školske godine.

Nagrađeni iz naše škole su: Emina Begić, Ali Pepić, Merjem Hodžić, Adi Adrović i Lejla Milišić, o čijim uspjesima smo vas obavještavali, a i sad s njima dijelimo radost zajedničkih postignuća i uspjeha.

Čestitke upućujemo i nastavnicima, njihovim mentorima, koji su ih vodili i vode putevima saznanja i vještina, pripremaju za takmičenja i pružaju im podršku u svakom smislu.