S ponosom vam predstavljamo Plivački klub Ilidža!

• S ponosom vam predstavljamo Plivački klub Ilidža!
S ponosom vam predstavljamo Plivački klub Ilidža!

Kada naši učenici postignu uspjeh uvijek smo tu da ih podržimo. Kada poduzimaju svojim idejama poslovne korake, tu smo da ih podržimo.

Jedan od njih je i bivši učenik Tarik Trgo, ponos svih nas. Tarik sretno, šapionski uspjeh ti želimo u poslu kojim ćeš se baviti, u duhu onoga kakav si i sam. Šampion.

U Plivačkom klubu Ilidža, vjerujemo da je plivanje za svakoga, i zato smo pripremili različite programe kako bismo zadovoljili sve vaše potrebe:

🏊‍♂️ Škola plivanja – Za djecu i odrasle, početnike i one koji žele unaprijediti tehniku.

🏆 Takmičarski tim – Za one koji žele podići svoju strast prema plivanju na višu razinu i takmičiti se.

🤸‍♂️ Rekreativno plivanje – Za sve koji žele uživati u vodi, opustiti se i ostati aktivni.

✅ Individalni treninzi – Za one koji žele naučiti i usavršiti tehnike plivanja na fleksibilnim terminima treninga 1 na 1 sa trenerom.

📅 Pogledajte našu ponudu, a za više informacija o terminima i lokaciji obratite nam se na:

Kontakt broj: +387 61 615 644 (Viber, Whatsapp, SMS ili poziv)
Email: pkilidza@gmail.com
Instagram: @pk_ilidza

🔗 Ne zaboravite da nas pratite za najnovije vijesti i događaje, i da podijelite s prijateljima koji vole vodu kao i mi!
Vidimo se na bazenu! 💧