Dječija nedjelja

• Dječija nedjelja
Dječija nedjelja

Dom mladih….Sajam za djecu i porodicu Nasi putokazi …Djecija nedjelja…05.10.2015.godine…Prva osnovna skola,Ilidza….U okviru obiljezavanja Djecije nedjelje, na Sajmu za djecu i porodicu, projektom Nasi putokazi uprilicene su razlicite aktivnosti: predavanja,animacije,radionice ,druzenja.

Aktivnostima su se pridruzili nastavnici,ucenici Prve osnovne skole .U okviru ovog  Sajma nalazili su se standovi koji su predstavljali ustanove socijalne i zdravstvene zastite,obrazovne ustanove.Ucenici nase skole su svojim aktivnostima recikliranja dali doprinos ovom Sajmu.Veliko hvala direktoru skole Arifu Celovicu,nastavnicima,ucenicima koji su svojim ucescem i podrskom bili dio ovog projekta.

Uvijek treba imati na umu: Porodica je temelj drustva,a svako dijete buducnost drustva.